«مشارکت، استراتژی نوین توسعه» شعار فدک ایساتیس برای نمایشگاه کتاب 95/ انتشار 45 عنوان چاپ نخست در یک سال

مجیدرضا زروئی نصرآباد، مدیر‌مسئول انتشارات “فدک ایساتیس» در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره آمار تولیدات این نشر در سال 94 اظهار کرد: از ابتدای سال، فدک ایساتیس 45 عنوان کتاب چاپ نخست به بازار نشر دانشگاهی عرضه کرد و 39 عنوان کتاب نیز با تجدیدچاپ به بازار ارائه شده است.

وی با اشاره به این‌که پر‌فروش‌های این نشر در سال جاری به حوزه‌های مهندسی برق و عمران اختصاص داشت، افزود: برای سال جدید نیز تولید کتاب را براساس مساله‌محوری ادامه خواهیم داد.

زروئی نصرآباد ادامه داد: از اولویت‌های نشر مهندسی “فدک ایساتیس» تولید محتوا درباره بافت‌های فرسوده با تمرکز بر مباحث حقوقی و مالی،‌ صدور خدمات فنی و مهندسی با توجه به تاکیدهای مقامات کشور بر اشتغال‌زایی، همچنین تربیت سالانه بیش از سه‌ هزار دانش‌آموخته در حوزه‌های مختلف مهندسی است.

مدیر‌مسئول انتشارات “فدک ایساتیس» با اشاره به برنامه‌‌های این مرکز نشر برای حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: “فدک ایساتیس» به‌عنوان یکی از ناشران تخصصی در حوزه مهندسی، برنامه‌های خود را برای حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران براساس شعار “مشارکت، استراتژی نوین توسعه» تدوین کرده است.

وی درباره دلایل انتخاب این شعار اظهار کرد: “مشارکت، استراتژی نوین توسعه» با توجه به سیاست‌های کلان کشوری از جمله اسناد بالادستی مانند برنامه ششم توسعه و ‌سند چشم‌انداز به‌عنوان راهبرد برای انتشارات فدک ایساتیس انتخاب شده است.