تجليل از مدير مسئول و نويسندگان «جهان كتاب» در عصر كتاب/ دو اثر منتشر شده خانه کتاب رونمایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومي خانه كتاب، در چهارمين برنامه عصر کتاب که به مناسبت گراميداشت بيست سال انتشار “جهان كتاب» برپا می‌شود از دكتر طليعه خادميان، مدیر مسئول این نشریه تخصصی کتاب تجليل خواهد شد.

مجید غلامی جلیسه، سیدفرید قاسمی، عنایت سمیعی، مجید رهبانی و دکتر نوش آفرین انصاری به عنوان سخنران در این مراسم حضور دارند.

همچنین در اين برنامه از سه تن از نويسندگان نشريه جهان كتاب، كاميار عابدي، زري نعيمي و معصومه علي اكبري در بخش جنبي قدردانی می‌شود.

رونمایی از کتاب‌های “درگذشتگان کتاب آفرین به روایت جهان کتاب» و “نشر و کتاب به روایت جهان کتاب» که به کوشش حبیب بابایی تهیه و از سوی انتشارات موسسه خانه کتاب منتشر شده‌اند، از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در این مراسم است.

در این مراسم از “لوح فشرده آرشیو کامل دوره 20 ساله جهان کتاب، شماره “322»و نمایه آن» که مربوط به سال های 1374 تا 1394 است و به کوشش حبیب بابایی تهیه و از سوی انتشارات خانه کتاب منتشر شده است، نیز رونمایی خواهد شد.

مراسم گراميداشت بيست سال جهان كتاب شنبه 15 اسفند ماه ساعت 16 تا 18 در سراي كتاب موسسه خانه كتاب به نشاني خيابان انقلاب، بين فلسطين و صباي جنوبي پلاك 1080طبقه منهاي 2 برگزار خواهد شد.