خبر خوش آقای وزیر برای دارندگان خودروی فرسوده

خبر خوش آقای وزیر برای دارندگان خودروی فرسوده سایت خوان ۳۸۹۰۸۴۷ اکو ایران : وزیر صنعت، معدن و تجارت از پیش بینی سهمیه ۱۰ درصدی برای دارندگان خودروهای فرسوده در قرعه کشی خبر داد. خبر خوش آقای وزیر برای دارندگان خودروی فرسوده

رضا فاطمی‌امین درباره برنامه وزارت صمت برای اسقاط خودروهای فرسوده گفت : تبصره ۷ قانون بودجه سال جاری پیش‌بینی شده که ۱۰ درصد از خودروهایی که قرعه‌کشی می‌شوند به کسانی تعلق بگیرد که خودروی فرسوده و اسقاطی دارد.

به گزارش فارس، وزیر صمت تاکید کرد زیرساخت‌های عرضه خودرو به دارندگان محصولات فرسوده در قالب قرعه کشی آماده شده و برنامه داریم تا این سهمیه را در قرعه کشی شهریور اعمال کنیم.

فاطمی امین تاکید کرد سهمیه 10 درصدی خودروهایی که در قرعه کشی های پیشین عرضه شده برای دارندگان خودروهای فرسوده محفوظ است و در قرعه‌کشی‌های بعدی اعمال خواهد شد.

پیش از این وزارت صمت به دنبال تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر را در دو قرعه کشی پیشین از مسیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اجرایی کرد.

حال با توجه به تخصیص سهمیه برای دارندگان خودروهای فرسوده به نظر می رسد وزارت صمت تلاش می کند تا عرضه را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو هدفمند کند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.

این مطلب برایم مفید است 0 نفر این مطلب را پسندیده اند کپی شد بودجه خانواده خودرو صنعت معدن و تجارت قانون