در اتفاقات اخیر نیروی انتظامی مظلوم واقع شد/ حمایت تمام قد دولت از نیروی انتظامی

به گزارش خبرگزاری برنا، محسن منصوری استاندا تهران با تبریک هفته فراجا، گفت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برنامه ریزی خستگی ناپذیری را برای برقراری امنیت و آرامش شهر تهران که ام القرای جهان اسلام است داشتند.

وی افزود: به لطف خدا یک نیروی پراقتدار و مقتدر و پر تلاش به نام نیروی انتظامی داریم که پرچم دار برقراری حوزه امنیت و آرامش است و مخصوصاً در این ایام با توجه به این شرایط اخیر شاهد تلاش مضاعفی از این عزیزان بودیم، هرچند که در این اتفاقات نیروی انتظامی مظلوم واقع شد، اما به لطف خدا مقتدرانه مأموریت خود را به انجام رساند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه تهران از امنیت مطلوبی برخوردار است، عنوان داشت: مرهون تلاش‌ها و زحمات بزرگواران نیروی انتظامی هستیم که از جان مایه گذاشتند و شهدایی را در این مسیر تقدیم کردند که این سند تلاش‌های مجاهدانه نیروی انتظامی است.

وی افزود: با همه کاستی‌ها و کمبودهایی که وجود دارد نیروی انتظامی با اعتقاد، خلاءها و کاستی‌ها را جبران می‌کند که این موضوع نشان دهنده ایمان و اعتقاد نیروهای انتظامی به مأموریت هایشان است و به لطف خدا در انجام این مأموریت موفق بوده اند.

رئیس شورای تأمین پایتخت بیان داشت: از همه زحمات و تلاش‌ها قدردانی می‌کنیم و اعلام می‌کنیم که دولت تمام قد از مجموعه نیروی انتظامی حمایت می‌کند و مأموریت نیروی انتظامی را مأموریت خودمان می‌دانیم؛ حوزه امنیت حوزه‌ای است که پیش فرض و مقدمه همه پیشرفت‌ها و تعالی کشور است و اگر خدای ناکرده در حوزه امنیت نقص و کمبودی داشته باشیم به طور حتم پیشرفت و تعالی مقدور و میسر نخواهد بود، چرا که امنیت اصل است مثل هوایی که در آن تنفس می‌کنیم.

انتهای پیام/
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف