قیمت طلا 18 عیار در مسیر صعود

قیمت طلا ۱۸ عیار در مسیر صعود سایت خوان ۳۸۹۰۸۹۴ اقتصاد نیوز : نرخ دلار دیروز به صورت هیجانی یک کانال عقبگرد کرد اما در بازار امروز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه کانال دیروز را پس گرفت. نرخ دلار امروز در تهران و هرات به هم نزدیک شدند. قیمت طلا 18 عیار در مسیر صعود

نرخ دلار دیروز به صورت هیجانی یک کانال عقبگرد کرد اما در بازار امروز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه کانال دیروز را پس گرفت.

شب گذشته پاسخ برجامی ایران به دست جوزپ بورل رسید . با این حال هنوز فضای برجام در هاله ای از ابهام است.

قیمت دلار در تهران و هرات

نرخ دلار دیروز به صورت هیجانی یک کانال عقبگرد کرد اما در بازار امروز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه کانال دیروز را پس گرفت. نرخ دلار امروز در تهران و هرات به هم نزدیک شدند. نرخ حواله درهم نیز امروز در مقایسه با روز گذشته نوسان محدودی را تجربه کرد .

فضای مه آلود برجام در بازار دلار

به نظر می رسد در فضای مه آلود برجام، بازیگران ارزی در شرایط فعلی حداقل بازیگران ارزی سعی دارند تا مشخص شدن نتایج کامل مذاکرات هسته ای صبر کنند و بی گدار به آب نزنند.

نشریه پولیتیکو با استناد به اظهارات یک مقام غربی، ادعاهایی را درباره پاسخ ایران نسبت به پیشنهادات اتحادیه اروپا برای احیای توافق هسته‌ای مطرح کرده که تهران با تحقیقات درباره منشا ذرات مواد هسته‌ای ادعایی آژانس مخالفت کرده و ایران می گوید برجام تنها در صورتی می‌تواند احیا شود که این تحقیق آژانس، برای همیشه مختومه اعلام شود.

نماینده روسیه در مذاکرات وین هم اعلام کرده ایران پیشنهاد کرده در جریان اصلاح پیش‌نویس احیای توافق، تضمین‌های مربوط به حفظ آن در آینده تقویت شود و دیدار قریب‌الوقوع در سطح وزرای خارجه در خصوص توافق هسته‌ای بعید نیست.

متن کامل این گزارش را با تیتر «قیمت‌دلار تهران و هرات بهم نزدیک شد/هجوم سکه‌بازان به کانال ۱۴» در اقتصادنیوز بخوانید.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.

این مطلب برایم مفید است 0 نفر این مطلب را پسندیده اند کپی شد اتحادیه اروپا دلار روسیه مذاکرات هسته ای قیمت دلار