مدیریت بحران درباره وزش باد شدید در استان تهران هشدار داد

مدیریت بحران درباره وزش باد شدید در استان تهران هشدار داد سایت خوان ۳۸۹۰۸۸۵ ايسنا : یزدی مهر با اشاره به احتمال سقوط اجسام بر اثر وزش باد شدید گفت: شهروندان به خصوص در نیمه جنوبی و غربی استان مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات، ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند. مدیریت بحران درباره وزش باد شدید در استان تهران هشدار داد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به وقوع باد شدید در جنوب و غرب استان تهران هشدار داد.

حامد یزدی‌مهر با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی در خصوص احتمال وقوع باد شدید در تهران اظهارکرد:‌ بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته از سوی هواشناسی امروز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه در جنوب و غرب استان تهران شاهد وقوع باد شدید خواهیم بود که به همین علت از شهروندان درخواست می‌کنیم توجه لازم را در این زمینه داشته باشند.

یزدی مهر با اشاره به احتمال سقوط اجسام بر اثر وزش باد شدید اظهارکرد: شهروندان به خصوص در نیمه جنوبی و غربی استان مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات، ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران اظهارکرد: توصیه می‌کنیم که نسبت به مستحکم سازی سازه‌های موقت و تبلیغاتی اقدام شود. همچنین باید از تأسیسات حساس نسبت به گرد و خاک محافظت کرده و از پارک خودرو در محل‌های پر خطر خودداری کنند تا شاهد حوادث تلخ نباشیم.

وی ادامه داد:‌ توصیه می‌کنم که مردم از تردد غیرضرور در این ساعات پرهیز کنند. همچنین از تردد از مجاور سازه‌های ناپایدار و نامقاوم، درختان خشکیده، سازه‌های موقت، ساختمان‌های نیمه‌کاره و … نیز پرهیز کنند.

به گفته یزدی مهر، مدیریت بحران استان تهران، دستگاه‌های امدادی و خدماتی را برای مقابله با این پدیده به حالت آماده‌باش درآورده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.

این مطلب برایم مفید است 0 نفر این مطلب را پسندیده اند کپی شد استان تهران گرد و خاک مدیریت بحران وزش باد هواشناسی