نقدسازنده رسانه ها از شعار زدگی مسئولان جلوگیری می کند

نقدسازنده رسانه ها از شعار زدگی مسئولان جلوگیری می کند |

  • خانه
  • | استان ها
  • | قزوین

| کد خبر: ۱۳۶۴۵۸۸ ارسال به دیگران | پرینت نقدسازنده رسانه ها از شعار زدگی مسئولان جلوگیری می کند

رئیس انجمن بیماران کلیوی استان قزوین گفت: رسانه ها با نقد سازنده و منصفانه و رصد و پیگیری مطالبات مردمی می توانند از شعارزدگی مسئولان جلوگیری کرده و به تسریع در حل مشکلات مردم کمک کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ فاطمه اشدری رئیس انجمن بیماران کلیوی استان قزوین به همراه سید کمال الدین هاشمیان قائم مقام انجمن روز سه شنبه با حضور در دفتر خبرگزاری برنا در قزوین از نقش رسانه ها در فرهنگ سازی تجلیل کردند.

فاطمه اشدری در این دیدار گفت: رسانه ها با نگاه تیزبین و نقادانه خود بعنوان چشم و گوش و زبان مردم می توانند با رصد مشکلات و نواقص و تنگناها و بیان مطالبات مردم به حل آنها کمک کنند.

وی اظهارداشت: خبرنگاران باید سخنرانی و اظهار نظر مسئولان را مورد توجه دقیق قرار دهند تا وعده مسئولان به ثمر بنشیند و اگر خلف وعده صورت گرفت آن را یادآوری کنند.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین بیان کرد: حرف مدیران باید ضمانت اجرایی داشته باشد و مردم بدانند وعده ها چه زمانی محقق می شود و در جریان کارها باشند.

image_2022_8_16-12_39_32_799_hwE

اشدری یادآورشد: نقد منصفانه و دلسوزانه رسانه ها حتما می تواند کمک مدیران باشد تا مشکلات را دیده و برای حل آن اقدام کنند لذا همه باید سپاسگزار خبرنگاران متعهد و منصف باشیم.

رئیس انجمن بیماران کلیوی استان قزوین اظهارداشت: نقدهای منصفانه رسانه موجب می شود تا مدیران در مسیر درست گام بردارند و خطا نروند و بدون تردید حضور شما در جامعه باعث می شود تا مدیران از شعار زدگی خارج شوند.

وی گفت: البته در این میان برخی رسانه ها با نگاه غیرمنصفانه و یا نداشتن اطلاعات کافی موجب بروز مشکلاتی هم می شوند که شاید مخاطب را بی اعتماد کند لذا توصیه می شود نقدها با اشراف کامل بر موضوع و رویکرد غیر سیاسی و برای اصلاح امور و حل مشکلات باشد تا از آن استقبال شود.

اشدری بیان کرد: مدیران هم باید ظرفیت نقدپذیری خود را بالا ببرند و از رسانه ها برای شناسایی و تسریع در حل مشکلات استفاده کنند و با این کار رضایت عمومی نیز بالا برود.

خبرنگاران برنا قلم منصفانه و رسایی دارند

عضو شورای اسلامی شهر قزوین در خصوص عملکرد خبرگزاری برنا در استان قزوین نیز گفت: تیمی که امروز در خبرگزاری برنا فعالیت می کند در دوره های گذشته در رسانه های دیگر هم بسیار موفق بوده و نشان داده که با کار حرفه ای و تخصصی قادرند با حضور در هر رسانه ای جایگاه آن را ارتقا بخشند.

وی اضافه کرد: امروز خبرگزاری برنا به دلیل رعایت اخلاق مداری و رویکرد حرفه ای توانسته با قلم توانمند خبرنگاران خود به یک رسانه قابل اعتماد و اعتنا تبدیل شود و حضورتان در هر رویدادی می تواند نوید بخش اطلاع رسانی قابل قبولی باشد.

اشدری گفت: خبرهای شما در این رسانه معمولا با نگارش بسیار منطقی و ادبی، بی حاشیه و جامع است و نیاز مخاطب را تامین می کند و ما از مخاطبان مستمر این رسانه در استان هستیم.

22211111

رئیس انجمن بیماران کلیوی استان قزوین تصریح کرد: حضور شما در جلسات شورای شهر و انعکاس مباحث مطرح شده در زمینه مدیریت شهری از سوی اعضا جای تقدیر دارد و برای ما ارزشمند است.

اشدری بیان کرد: از شما انتظار داریم در حوزه مدیریت شهری با رصد مشکلات، کمبودها و نواقص به اعضای شورای شهر کمک کنید تا پیگیر مطالبات مردم باشیم و در مسیر رضایت مندی عمومی و تامین رفاه و ارائه بهتر خدمات شهری فعالیتهای موثرتری داشته باشیم.

انتهای پیام

لینک کپی شد ارسال به دیگران

وبگردی

فاطمه اشدری انجمن بیماران کلیوی قزوین