هدیه 6 کتاب تازه به زائران مناطق عملیاتی از سوی سازمان حفظ آثار

سرهنگ بهزاد میراحمدی، معاون انتشارات سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: در سفر نوروزی اردو‌های راهیان نور سال 1395 کتاب‌های تازه‌ای به زائران مناطق عملیاتی هدیه می‌شود.

وی از کتاب “یادمان شهدای پادگان ابوذر» به عنوان یکی از این آثار یاد کرد و افزود: علی‌اکبر بهشتی این اثر را گردآوری کرده است. این کتاب به زندگینامه و خاطرات شهیدان پادگان ابوذر می‌پردازد.

این مقام مسئول گفت: “یادمان شهدای تمرچین» دیگر کتابی است که به کوشش همین پژوهشگر تالیف شده که هر دو اثر از سوی انتشارات آتشبار وابسته به سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است.

به گفته میراحمدی، با همت علی‌اکبر بهشتی کتابی به نام “یادمان شهید شیرودی» هم ویژه راهیان نور تدوین شده است که به شرح زندگینامه و خاطرات او می‌پردازد. این کتاب نیز در سفرهای نوروزی راهیان نور از سوی سازمان حفظ آثار ارتش عرضه خواهد شد.

معاون انتشارات سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران از کتاب‌هایی با نام‌های “یادمان شهدای چزابه»، “یادمان شهدای دهلاویه»، “یادمان شهید کشوری» و “یادمان شهدای رمضان» به عنوان آثار تازه برای اردو‌های راهیان نور سال 1395 یاد کرد و گفت: گردآورنده این آثار نیز رحیم رفیعی و ناشر آن، انتشارات آتشبار است.