هیئتی از کمیسیون امنیت ملی به زاهدان سفر می‌کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، دستور کار جلسات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته جاری اعلام شد که روز یکشنبه (10 مهر) تحولات امنیتی کشور با حضور مسئولان ارشد ذیربط در این کمیسیون بررسی خواهد شد.

دعوت از وزیر اطلاعات به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان نیز در دستور کار اعضای کمسیون در روز سه‌شنبه هفته جاری قرار دارد.

علی علیزاده عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم درباره دستورکار این هفته اعضای کمیسیون متبوعش، گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است هیئتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس امروز (یکشنبه دهم مهرماه) با سفر به شهرستان زاهدان، بازدید میدانی از آخرین وضعیت امنیتی این شهرستان داشته باشد.

وی افزود: پس از بازدید میدانی و برگزاری جلسات با مسئولان استانی گزارشی از اتفاقات اخیر در این شهرستان تهیه و در اختیار هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی قرار خواهد گرفت.

به گزارش تسنیم، با توجه به ناآرامی‌های اخیر در سطح کشور بویژه اقدام اخیر تروریستی گروهک جیش الظلم در شهرستان زاهدان، مجلس صبح امروز با حضور مقامات امنیتی و انتظامی کشور از جمله وزیر کشور و فرمانده کل نیروی انتظامی نشست غیرعلنی دارد.

انتهای‌ پیام/