وجود ظرفیت بزرگ «پیوستگی اجتماعی» در منطقه ۶ مشهد

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، حجت الاسلام حسن منصوریان در جلسه تودیع و معارفه معاون فرهنگی منطقه شش شهرداری ضمن تبریک آغاز امامت امام زمان(ع) اظهار کرد: خدارا شاکریم که در این روز بزرگ و روزی که دل حضرت زهرا(س) شاد است، در خدمت شما عزیزان هستیم.
وی بیان کرد: منطقه شش ظرفیت بزرگی به نام پیوستگی اجتماعی دارد و مردم آن باهم هستند؛ در این رابطه ظرفیت خوبی برای اجتماعات و برگزاری رویدادها مختلف فرهنگی و اجتماعی دارد.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد اضافه کرد: قرارگاه اجتماعی باید از ظرفیت مردمی باشد و فعالیت ها به گونه ای انجام شود که این پیوستگی و باهم بودن مردم بهم نخورد.
منصوریان با اشاره به مشهد بدون گرسنه تصریح کرد: برای ایجاد مشهد، شهری بدون گرسنه، ظرفیت های زیادی در منطقه شش وجود دارد و فقط نیاز است که شبکه توزیع به خوبی ایجاد و اجرا شود.
وی با بیان اینکه نزدیک ۲ هزار خیریه در شهر وجود دارد، تصریح کرد: چون شبکه خوبی در شهر وجود ندارد، فقط فضا برای افراد سودجو فراهم شده و نیازمندان واقعی از نعمات بی بهره خواهند ماند.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص بکارگیری نیروها نیز عنوان کرد: شورای ششم باید به نیروهای انقلابی که تخصص و تعهد داشته باشد، بها دهد؛ چراکه مردم و جریان انقلاب نباید از اداره امور ناامید شوند.
در این نشست، احسان حسن نژاد تودیع و محسن پاکدامن در سمت معاون فرهنگی منطقه شش شهرداری مشهد معارفه شد.
حجت الاسلام پاکدامن، تنها بازمانده حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی است که پس از انجام چندین عمل جراحی از بیمارستان مرخص شد.

انتهای پیام/
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف