نمایشگاه “شهرک آسمانی فاطمیون” در تبریز

نمایشگاه “شهرک آسمانی فاطمیون” از 14 اسفند ماه جاری تا 24 اسفند در جاده ی ال گلی تبریز برپاست.

گفتگوی خواندنی با “پرستو مرادی” بازیگر مطرح گلستانی + عکس

به گزارش نیلکوه، جوان است و جویای نام. به گفته خودش علاقه و کنجکاوی بی حدش او را به سمت هنرپیشگی هل داده است. بانوی فعال عرصه تئاتر کودک و نوجوان این روزهای گلستان تمام هم وغم خود را صرف شاد کردن کودکانی می کند که او را غرق دوران کودکی اش می کنند.
“پرستو مرادی» کارگردان، هنرپیشه تئاتر و سینما، تصویربردار و دستیار کارگردان است. بازی در ۲۱ تئاتر و چهار فیلم سینمایی، کارگردانی دو فیلم سینمایی کوتاه و دستیار کارگردان در چند اثر سینمایی، به مدت پنج سال اجرای مداوم مناسبت های اول مهر، مناسبت های روز کودک و …

پیام “قاسم سلیمانی” به دولتمردان عراق در سفر بغداد

آرمان پرس : سایت شبکه العربیه مدعی شد: ” قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران در سفر هفته گذشته خود به بغداد پیام رد کردن هر گونه طرحی برای تقسیم عراق یا ایجاد اقلیم جدید در این کشور را به گوش دولتمردان عراق رساند. »
العربیه در ادامه ادعا کرد: “سفر قاسم سلیمانی به بغداد در حالی صورت می گیرد که اقداماتی از سوی دولت عراق برای اصلاح کابینه صورت گرفته است و رایزی هایی میان دولت و احزاب عراقی صورت گرفته است.»
العربیه در ادامه گزارش داد: ” ایران هچنین طرح های بین المللی پیشنهاد شده برای تقسیم سوریه از سوی …

“روزبه نعمت الهی” در بیمارستان بستری شد

توضیح ندارد

قدردانی “ابتکار” از فعالیت های محیط زیستی بانک ملت

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در اولین روز نمایشگاه بین المللی محیط زیست از غرفه بانک ملت بازدید کرد.

شرکت “پاکستان” در مانور نظامی عربستان تعجب آور است

توضیح ندارد

خودروی زیبای “شورولت “در گچساران+تصاویر

به گزارش آفتاب جنوب، “فردین کریمی” همان جوان خوش ذوق و هنرمند ناشنوای گچسارانی است همان جوانی که با دنیای پر از سکوتش، با همه آنچه هنر دست و پنجه اش است توانایی اش را فریاد می زند .
فردین این روزها سخت در گیرو دار طراحی و ساخت بزرگترین خودروی چوبی در ایران و شایدبه نوعی حتی در جهان است و شبانه روز به همراه دوستانش در تلاش است تا مدل قدیمی خودروی “وانت شورولت” را با چوب پیاده کند.

تعیین دستمزد ۹۵ کارگران “دستوری” شد

اکوفارس: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور با انتقاد از عدم حضور تشکلات کارگری در کمیته های دستمزد گفت: احتمال تعیین نرخ نهایی دستمزد در سه شنبه هفته آینده وجود دارد. دستمزد کارگران بدون حضور نمایندگان تشکل های کارگری دستوری تعیین می شود.

تعیین دستمزد ۹۵ کارگران “دستوری” شد

دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور با انتقاد از عدم حضور تشکلات کارگری در کمیته های دستمزد گفت: احتمال تعیین نرخ نهایی دستمزد در سه شنبه هفته آینده وجود دارد. دستمزد کارگران بدون حضور نمایندگان تشکل های کارگری دستوری تعیین می شود.

روحانی: مردم تهران با هوشیاری کار را یکسره کردند/ ۱+۵ به “تعهدات اساسی” خودش عمل کرده است/ هیچ مصوبه ای در شورای عالی امنیت ملی نسبت به حضرت آقای خاتمی وجود نداشته

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم اعتماد خود به نظام، رهبری و دولت را در ۷ اسفند نشان دادند، گفت: مجلس تابع دولت را نمی خواهیم و مجلس تابع دولت نداریم.